Mobilné Aplikácie

Mobilné Aplikácie

Mobilná Web Aplikácia je aplikácia pre pre hliadače mobilných telefónov. Správa sa ako aplikácia, ktorú však nie je potrebné sťahovať a inštalovat do mobilných telefónov.

Prečo potrebujete Mobilnú Web Aplikáciu?
Obsah stránok sa na rôznych mobilných zariadeniach zobrazuje rozdielne. Preto sú vyvíjané aplikácie zvlášť pre mobilných užívateľov, ktorí používajú stránky inak ako ostatný. Celá aplikácia musí byť ovládateľná jednou rukov, optimalizovaná pre rýchlosť mobilného internetu a neobsashuje žiadne komplikované prvky.

Mobilná Web Aplikácia a jej výhody

Výhodou Mobilnej Web Aplikácie pred klasickými aplikáciami je hlavne v dostupnosťi bez nutnosti inštalácie. Pri internetových obchodoch alebo firemných stránkach je veľkou výhodou meranie štatistík ako sú zdroje návštevnosti alebo prekliky, čo pri mobilnej aplikácii nie je možné.

Marketing Mobilnej Web Aplikácie

Mobilná Web Aplikácia bude v nasledujúcich rokoch rozhodovať o tom, kto získa nových zákazníkov a kto nie. Takmer každý z nás má mobilný telefón alebo podobné zariadenie so sebou po celý deň. Sú to vaši potencionálni zákazníci a nefungujúcou aplikáciou či jej absenciou rýchlo prejdu ku konkurencii, kde nebudú mať problém s objednávkou tovaru.

Cena od 490 € Nezáväzné info na 0903 275 813
logo